عرفان اسلامی استاد علی محمدی هوشیار

عرفان اسلامی استاد علی محمدی هوشیار

بروج – عرفان اسلامی استاد علی محمدی هوشیار

عرفان اسلامی – جامعه المصطفی العالمیه – دوره کارشناسی ارشد – استاد علی محمدی هوشیار سال تحصیلی ۱۳۹۴

 

 

 

 

درباره نویسنده

171مطلب نوشته است .

۲ Comments on “عرفان اسلامی استاد علی محمدی هوشیار”

 • احمدیم wrote on 7 فوریه, 2019, 2:15

  بسم الله الرحمن الرحیم
  مقاله‌مانند شما در نقد کتاب عظیم توهم بی‌خدایی را دیدم و باید بگویم متاسفانه مطالبتان غیر علمی و به شدت آمیخته با دروغ و تهمت پراکنی بود لذا کسانی که ورقه‌های شما را پس از خود کتاب مذکور مطالعه کنند به حقانیت کتاب امام پی خواهند برد.
  من از طلابی هستم که قبل از آشنایی با امام درباره نظریه فرگشت و فیزیک مطالعات گسترده‌ای داشتم و برخی معاندین مطالبی از سیستانی یا صادق شیرازی را که در کتاب توهم بیخدایی درج شده است را برایم ارسال میکردند و به گمان خودشان میخواستند مرا بیازمایند. البته همان نقادیهایی که امام به آنها کرده است را من نیز به آنها نوشته بودم از جمله نحوه تعیین تاریخ اشیای باستانی از طریق ایزوتوپهای کربن. و به واقع نوشته‌های آنها درباره فرگشت مایه شگفتی و انبساط روحی‌ام شده بود.
  وقتی با کتاب توهم بیخدایی آشنا شدم و با انصار در این موارد گفتگو کردم معلومم شد انصار خیلی بیشتر از این جانب در این مسائل پژوهش کرده‌اند و من نزد آنها هیچ بودم.
  اما در هر صورت مقالات بزرگان شما برای اهل علم مایه خنده و موجب کشف ستر از بی سوادیتان گردیده است. و آنچه شما در این خصوص به صورت دسته جمعی به عنوان نقدی بر کتاب توهم بی خدایی سرهم کردید حتی قابلیت مطالعه هم ندارد جز برای ادخال سرور. این را واقعا میگویم. و ای کاش فصل ششم را هم نقادی می‌کردید تا بیشتر مضحکه اهل علم شوید.
  برای شیعیان، شرم آورید.

 • admin wrote on 21 جولای, 2019, 7:00

  سلام علیکم. اگر پاسخی برای مقاله مذکور دارید منتشر کنید. اینگونه سخنان کلی اصلا مناسب فضای علمی نیست

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 گروه فرهنگی بروج. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی